Hopp til toppmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Aktuelt

Høstferieaktiviteter

I høstferien er det flere aktører som tilbyr flotte aktiviteter for alle barn, ungdom og voksne i Lindesnes. Bli med og meld deg på - de gleder alle seg til å møte deg!

Høstferieaktiviteter

Lag og foreninger kan nå søke om ekstra tilskudd

Frivillige lag og foreninger kan nå søke om tilskudd til prosjekter, enkelttiltak og aktiviteter som styrker frivilligheten på Agder og bidrar til økt aktivitet og engasjement. 

Søknadsfristen er 10. oktober 2023.

Penger

Vi har testet badevannet

Ny runde med testing av badevannet, og kvaliteten er god de alle steder! 

Barn bader

Send inn forslag til Årets navn, Kulturprisen eller søk Ungdommens kulturstipend

Kjenner du noen som fortjener å motta årets kulturpris eller prisen for Årets navn? Eller kanskje du har et talent og kunne tenke deg litt økonomisk støtte for å satse videre?

Nå er det tid for å nominere kandidater til Kulturprisen og Årets navn, og søke om Ungdommens kulturstipend. Fristen er 1. oktober.

pris 2

Nytt tilbud: sanggruppe for ungdom og voksne

Vil du bli bedre kjent med stemmen din og synge sammen i gruppe? 

Lindesnes kulturskole oppretter et nytt tilbud for ungdom og voksne, der sangpedagog og kordirigent Diana Siaudvytyte vil undervise.

Menn som synger i kor

Volleyballnett oppe på Lordens igjen!

Nå er de to volleyballnettene på plass igjen på Lordens! Alle er velkommen til å komme og spille.

Kommunen retter en stor takk til Mandal Volleyballklubb som har vært tålmodige, og stilte opp i dag for remontering av banene.

Volleyballnett på Lordens, 1 stykk